Do góry

Zestawy prezentowe

Nasze nalewki kresowe w kartonikach upominkowych to idealny pomysł na prezenty dla bliskich czy współpracowników!

Na specjalne okazje przygotowaliśmy dla Państwa kartoniki prezentowe, w które można włożyć wybrane nalewki kresowe. Każdy kartonik posiada nasze logo oraz krótki opis lokalnego produktu w trzech językach: polskim, angielskim oraz niemieckim. W ten sposób można sprezentować ciekawy podarunek także zagranicznym gościom.

Jest to idealny sposób na zaprezentowanie swojej firmy i sprawienie kontrahentom bądź pracownikom oryginalnego i ekskluzywnego prezentu. W tym celu zachęcamy do kontaktu, aby ustalić więcej szczegółów współpracy.

Opakowania w rustykalnym stylu

Wygodne, elegancko zaprojektowane opakowania wpisują się w rustykalny, tradycyjny styl naszych produktów.

Kartony wykonane są z tektury w surowym stylu nawiązującym do minimalizmu i tradycji. Istnieje możliwość personalizacji opakowania: naklejenia logo oraz tekstu nadrukowanego na papierze czerpanym.

Dostępna konfiguracje kartoników prezentowych

  • 1 x 200 ml
  • 1 x 500 ml
  • 2 x 200 ml – BRAK

Dowolny smak do wyboru

Istnieje również możliwość wyboru określonych smaków. Wśród naszych propozycji znajdują się głównie klasyczne nalewki kresowe na bazie owoców zbieranych w polskich sadach, ogrodach oraz lasach: wiśniowe, aroniowe czy malinowe. Proponujemy również trunki składające się z kombinacji ziół, przypraw korzennych oraz autorskich dodatków, które wpływają na smak i aromat naszych lokalnych produktów. Wśród nalewek kresowych znajdują się również takie, których składniki tworzą niecodziennie połączenie: pomarańcza z kawą czy cytryna na mleku trunki, których nie znajduje się na co dzień na sklepowych półkach.

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności