Do góry

Poznaj Nalewki Kresowe & Smarduch Family Distillery

Zobacz wideo o destylacji Ukryj wideo o destylacji

O naszej firmie

Naszą firmę tworzy rodzina

Nasza manufaktura położona jest w małym zabytkowym miasteczku na Opolszczyźnie, Grodkowie. Ponad 15-letnie doświadczenie w wytwarzaniu nalewek i destylatów oraz ogrom nagród na turniejach i festiwalach w całej Polsce sprawia, że jesteśmy jedną z najstarszych i najbardziej utytułowanych manufaktur alkoholi w Polsce. Jednocześnie nasza produkcja nadal zachowuje swój pierwotny wygląd – alkohole wytwarzane są na bazie owoców, ziół, miodów oraz przypraw korzennych, leżakują w gąsiorach oraz beczkach a butelkowane i oklejane są ręcznie.

Za naszymi produktami stoi rodzina i pasja. Obecnie są to dwa pokolenia które dbają o jakość i kraftowy charakter naszej manufakturowej produkcji. Nasi klienci mogą poczuć się u nas jak u siebie i traktowani są indywidualnie. Wielu z nich zostaje przyjaciółmi firmy i jej najlepszymi ambasadorami za co im serdecznie dziękuję!

Z wyrazami szacunku

Stanisław Jr. Smarduch

20
smaków

11
typów alkoholi

15
lat tradycji

Należymy do sieci
„Dziedzictwo Kulinarne Opolskie”

Wraz z WOLF & OAK jesteśmy współorganizatorem inicjatywy Alkohole Rzemieślnicze mającej na celu skupienie producentów alkoholi kraftowych!

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności