Do góry

Nalewka śliwka Mirabelka

Zobacz wideo o destylacji Ukryj wideo o destylacji

Nalewka śliwka Mirabelka

Status: Dostępna

Mirabelki zawierają w swoim składzie kwasy organiczne: jabłkowy i cytrynowy, pektynę, witaminę C, B6, prowitaminę A, wapń, potas, magnez, żelazo, fosfor oraz garbniki. Duże ilości błonnika przeciwdziałają zaparciom, a pektyny łącząc się z kwasami organicznymi usuwają cholesterol. Barwa ciemno – pomarańczowa. Aromatyczna śliwka z mocno kwaskowatym posmakiem i bardzo delikatną słodyczą. 

NalewkiDostępnośćMocObjętośćCena
śliwka MirabelkaTAK30,1%200 ml35 zł
śliwka MirabelkaTAK30,1%500 ml64 zł
Jak kupować?

Aby zamówić towar na naszej stronie internetowej, należy podać niezbędne dane do realizacji zamówienia. Dane wypełniamy w formularzu, który znajduje się w zakładce KONTAKT.

W opisie formularza należy umieścić:

  • dane zamawiającego, adres wysyłki oraz adres email,
  • rodzaj zapłaty za produkty oraz rodzaj transportu (podanie numeru telefonu usprawni dostawę),
  • nazwę i ilość zamawianego produktu.

Należy również zadeklarować, iż osoba zamawiająca jest pełnoletnia (okazać dowód osobisty kurierowi).

Termin realizacji zamówień

Standardowo realizujemy zamówienia w ciągu 2-3 dni od zamówienia telefonicznego lub e-mailem. W każdym wypadku termin dostawy uzgadniany jest indywidualnie z kupującym podczas potwierdzania zamówienia. Nasz sklep internetowy zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówień zawierających niekompletne dane.

Dostawy

Zakupiony towar dostarczamy przy pomocy:

  • przesyłki kurierskiej – przy zamówieniu na kwotę powyżej 300 PLN oferujemy dostawę gratis (dotyczy klientów detalicznych) – w przypadku mniejszych zamówień opłaty związane z transportem – 20 PLN za jedną paczkę (w jednej paczce mieści się średnio 24 x nalewek 100 ml lub 12 x nalewki 200 ml lub 6 x nalewek 500 ml) – pokrywa klient.
  • odbioru osobistego
Płatności

Ceny zawarte w cenniku nie zawierają kosztów przesyłki. Sklep internetowy podaje wszystkie ceny w PLN. Ceny zawierają podatek VAT.

Za zamówiony towar można zapłacić:

  • przy odbiorze przesyłki – oprócz opłaty za przesyłkę klient dokonuje zapłaty za towar, jeśli wartość zamówienia nie przekracza 300 PLN. Nie zależnie od wielkości zamówienia klient pokrywa koszty pobrania (10 PLN),
  • przelewem na konto – po otrzymaniu potwierdzenia z naszej firmy należy dokonać płatności na nasze konto bankowe: (ING Bank Śląski) 43 1050 1490 1000 0090 9251 5163  i wysłać do nas potwierdzenie przelewu e-mailem na nalewkikresowe@gmail.com lub faksem na nr (077) 415-44-86.
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności