Zestawy

Zestawy prezentowe

Na specjalne okazje przygotowaliśmy dla Państwa kartoniki prezentowe, w które można włożyć wybrane nalewki kresowe. Każdy kartonik posiada nasze logo oraz krótki opis lokalnego produktu w trzech językach: polskim, angielskim oraz niemieckim. W ten sposób można sprezentować ciekawy podarunek także zagranicznym gościom.

Nasze nalewki kresowe w kartonikach upominkowych to idealny pomysł na prezenty dla bliskich czy współpracowników!

Opakowania w rustykalnym stylu

Wygodne, elegancko zaprojektowane opakowania wpisują się w rustykalny, tradycyjny styl naszych produktów. Kartony wykonane są z tektury w surowym stylu nawiązującym do minimalizmu i tradycji. Istnieje możliwość personalizacji opakowania: naklejenia logo oraz tekstu nadrukowanego na papierze czerpanym. Jest to idealny sposób na zaprezentowanie swojej firmy i sprawienie kontrahentom bądź pracownikom oryginalnego i ekskluzywnego prezentu. W tym celu zachęcamy do kontaktu, aby ustalić więcej szczegółów współpracy.

Dowolny smak do wyboru

Istnieje również możliwość wyboru określonych smaków. Wśród naszych propozycji znajdują się głównie klasyczne nalewki kresowe na bazie owoców zbieranych w polskich sadach, ogrodach oraz lasach: wiśniowe, aroniowe czy malinowe. Proponujemy również trunki składające się z kombinacji ziół, przypraw korzennych oraz autorskich dodatków, które wpływają na smak i aromat naszych lokalnych produktów. Wśród nalewek kresowych znajdują się również takie, których składniki tworzą niecodziennie połączenie: pomarańcza z kawą czy cytryna na mleku trunki, których nie znajduje się na co dzień na sklepowych półkach.

Konfiguracje kartoników prezentowych :

 

 1 x 200 ml  

 

 2 x 200 ml 

 ---------------------

 1 x 500 ml

 

 

 

 

 •  

  Nalewkikresowe.pl

  49-200 Grodków, ul. Wrocławska 63
  tel. 501 401 378 tel. 509 792 396

  e-mail : nalewkikresowe@gmail.com

 •  

  Produkt tradycyjny

  Należymy do sieci "Dziedzictwo Kulinarne Opolskie"

 • Wraz z WOLF & OAK jesteśmy współorganizatorem inicjatywy Alkohole Rzemieślnicze mającej

  na celu skupienie producentów alkoholi kraftowych! 

Fotografia: Katarzyna i Jerzy Samusikowie | Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.