O nas

Poznaj Nalewki Kresowe

Nalewki wytwarzane zgodnie z wielowiekowymi recepturami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie, tworzone na bazie owoców najstarszych odmian pochodzących z wiejskich sadów, lasów i łąk.

Owoce, zbierane tylko w pełni dojrzałe w słoneczne dni, poddawane są maceracji z najlepszymi rodzajami spirytusu i wódek domowych. Nalewki wywodzą się ze staropolskiej tradycji i są wyrabiane sposobem naszych przodków bez użycia urządzeń mechanicznych oraz jakichkolwiek konserwantów, ulepszaczy, barwników, środków chemicznych.

Smak nalewek wzbogacany jest naturalnymi przyprawami uzyskanymi z maceracji owoców świeżych suszonych oraz korzennych. Nalewki dojrzewają co najmniej kilka miesięcy w szklanych gąsiorach w ciemnych i chłodnych pomieszczeniach. 

Po upływie pełnego okresu dojrzewania nalewki poddawane są filtracji i zostają rozlane do butelek. Nalewki Kresowe wyróżniają się niepowtarzalnym smakiem wydobywanym z co roku inaczej dojrzewających owoców.

Zapraszamy!

  • Nalewkikresowe.pl

    49-200 Grodków, ul. Wrocławska 63
    tel. 501 401 378 tel. 509 792 396

    e-mail : nalewkikresowe@gmail.com

  • Produkt tradycyjny

    Należymy do sieci "Dziedzictwo Kulinarne Opolskie"

Fotografia: Katarzyna i Jerzy Samusikowie | Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.